Etusivu / Työterveys / Työterveyden hallinto

Työterveyden hallinto:

Jarkko Jokinen johtaja, yksityiset lääkärikeskukset ja työterveyspalvelut 0400 612 014, jarkko.jokinen@pihlajalinna.fi

Kimmo Saarinen, johtava työterveyslääkäri, 040 700 9278, kimmo.saarinen@pihlajalinna.fi

Juha-Pekka Halttunen, myyntijohtaja, 045 887 2334, juha-pekka.halttunen@pihlajalinna.fi

Minna Koponen-Tunnila, verkostopäällikkö, 0400 304 970, minna.koponen-tunnila@pihlajalinna.fi

Etelä-Suomi:

Jukka-Pekka Kuokkanen, aluejohtaja, 040 705 9738, jukka-pekka.kuokkanen@pihlajalinna.fi

Keski-Suomi, Länsi-Suomi ja Pirkanmaa:

Mervi Viljamaa, aluejohtaja, 0400 307 407, mervi.viljamaa@pihlajalinna.fi